Hakkımızda

Başarılarını 1988 yılından bu yana sürdüren Tekin İnşaat, ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen Tekin İnşaat, özellikle büyük ölçekli prefabrike yapı projeleri ile altyapı işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen Tekin İnşaat, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

Prefabrikasyon da yıllık ortalama 100.000 M3 beton, 15.000 ton demir işleme kapasitesine sahip firmamız  kapasitesini her geçen gün arttırarak üretimlerine devam etmektedir.

Çalışmalarıyla ile ülke ekonomisine kattığı değerleri aldığı ödüllerlerle taçlandırmıştır. 

Vizyonumuz

26 yıldır ülkemizin birçok yerinde edindiğimiz iş tecrübesinin doğruladığı ilkelerle yoğurarak oluşturduğumuz sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık olarak gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle en iyi şekilde mal ve hizmet üretmek.